Кератинове відновлення і випрямлення волосся


Кератинове відновлення і випрямлення волосся

На стан волосяного покриву впливають багато чинників: умови довкілля (вітер, ультрафіолетове випромінювання, різкі зміни температури тощо), екологія, незбалансоване і нерегулярне харчування, нервове напруження, гормональні порушення, освітлення, фарбування, щоденні укладки за допомогою фену та використання стайлінгових засобів. Все це поступово виснажує наші локони, позбавляючи їх природного кератину. Як наслідок, волосся втрачає свою еластичність і блиск, стає сухим, тьмяним і сплутаним. У такому разі допоможе кератинове відновлення.

У чому полягає суть лікування волосся кератином

Процедура одночасної реконструкції й вирівнювання локонів є надзвичайно популярною. Її рекомендовано застосовувати для пошкодженого, слабкого і ламкого волосся, а також для приборкання неслухняних в'юнких пасм. Метод полягає в обробці голови спеціальними засобами, що насичують волосяний покрив корисними компонентами, які забезпечують покращення його якості та випрямлення.

Кератин у рідкому стані обволікає волоски, проникаючи в найуразливіші ділянки. Далі він згортається під дією високої температури, перетворюючись на захисну пружну оболонку, і запаює пошкодження. Після використання даного методу волосся розгладжується, стає блискучішим, не плутається, легше розчісується і виглядає доглянутим.

Особливості процедури кератинового відновлення

Глибоке відновлення волосяного покриву за допомогою кератину — це салонна терапевтично-доглядова процедура, яка має пролонгований результат дії. Вона ґрунтується на використанні спеціальних засобів, до складу яких входять натуральні білки, що забезпечують перетворення на молекулярному рівні та укріплення волосин.

Кератинування сприяє довгостроковому відновленню і американському вирівнюванню локонів. Останнє підходить для тих, хто мріє про ідеально пряме і блискуче волосся. Подібний лікувальний догляд призначається для будь-якого типу волосяного покриву, незалежно від довжини.

Процедуру слід проводити виключно в умовах салону і тільки з перевіреним майстром: техніка проведення кератинування складна, але все ж таки вимагає досвіду і певних навичок. Будь-яка неточність у нанесенні складу може призвести до неприємних наслідків, наприклад надмірного обтяження або втрати якості волосся.

Серед недоліків процедури виділяють довгу тривалість її виконання, яка у середньому сягає двох-трьох годин, та відносно високу вартість. Однак остання нівелюється періодом збереження загального ефекту від подібного лікувального догляду.

Як проходить відновлення кератином

Спершу майстром миється голова, щоб волосяний покрив став сприйнятливішим до засобів, які застосовуються. Далі наноситься на кожне пасмо спеціальний склад, що містить кератин, відступаючи від коренів, для запобігання попадання активних речовин на шкіру, приблизно на 1 см. І в кінці просушується феном.

Під час останнього етапу склад «запаюється» спеціальним інструментом, який додатково розгладжує волосяний покрив. Після змивається кератин і наноситься закріплююча маска.

Реконструкція волосся із серією засобів 3d MAX KERATIN LELITE

Триетапна процедура 3d MAX KERATIN — це інноваційний процес, який відновлює втрачену масу і кератин з ламкого волосся. Концентрована формула преміум-класу препаратів для кератинування ефективно впливає на структуру волосяного покриву:

           забезпечує поступове відновлення і реконструкцію;

           сприяє зміцненню волосин;

           надає інтенсивного блиску;

           зменшує об'єм.

Серія інноваційних засобів від американського бренду Lelite ґрунтується на натуральних природних компонентах, які забезпечують повне відновлення і реконструкцію волосся, роблячи його здоровим, бездоганно прямим, гладким й неймовірно блискучим.

Які засоби входять до серії 3d MAX KERATIN

1.              Шампунь Anti Residue Deep Cleansing Shampoo — ефективно очищує і м'яко видаляє навіть найважчі забруднення. Засіб призначений для підготовки волосся до процедури професійного розгладження з бразильським кератином.

2.              Засіб для кератинтермічної реконструкції — насичує і формує захисний протеїновий шар.

3.              Маска Deep Conditioning Masque — має глибоку кондиціонувальну формулу, яка відновлює, зміцнює і розгладжує навіть дуже пошкоджені пасма, надаючи їм напрочуд шовковисте сяйво.

Використання спеціальної маски на останньому етапі закріплює ефект процедури.

Для якого волосся підходить кератинування

           М'якого з пухнастими хвилями.

           Жорсткого та сильно в'юнкого.

           Після численних фарбувань і хімічних завивок, знебарвлення.

           Пористого та пошкодженого.

           Того, що втратило природну еластичність і блиск.


Процедура за допомогою активних інгредієнтів представлених у засобах серії 3d MAX KERATIN LELITE, у разі виконання всіх трьох етапів, дозволяє ефективно відновити структуру, заповнити кутикульний шар, зробити волосся ідеально прямим, гладким та дзеркально блискучим на термін до 7 місяців.Кератинове відновлення і випрямлення волосся

ШAMПУНЬ ГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ ANTI RESIDUE SHAMPOO

3D MAX KERATIN ANTI RESIDUE SHAMPOO ШAMПУНЬ ГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ   Аnti Residue Shamp..

Ціна: 1 000.00грн

Кератинове відновлення і випрямлення волосся

ЗАСІБ ДЛЯ КЕРАТИНОВОГО ВИПРЯМЛЕННЯ 3D MAX KERATIN THERMAL RECONSTRUCTION

3D MAX KERATIN THERMAL RECONSTRUCTION ЗАСІБ ДЛЯ КЕРАТИНОВОГО ВИПРЯМЛЕННЯ   Thermal..

Ціна: 4 300.00грн

Кератинове відновлення і випрямлення волосся

ЗАКРІПЛЮЮЧА МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ ГЛИБОКОГО КОНДИЦІЮВАННЯ 3D MAX DEEP CONDITIONING MASK

3D MAX DEEP CONDITIONING MASK ЗАКРІПЛЮЮЧА МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ ГЛИБОКОГО КОНДИЦІЮВАННЯ Завер..

Ціна: 1 200.00грн

Кератинове відновлення і випрямлення волосся

НАБІР ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ КЕРАТИНОВОГО ВИПРЯМЛЕННЯ ВОЛОССЯ 3D MAX KERATIN SET

3D MAX KERATIN SET НАБІР ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ КЕРАТИНОВОГО ВИПРЯМЛЕННЯ ВОЛОССЯ 500/500/500 мл ..

Ціна: 5 500.00грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)